Międzypowiatowy Dzień Seniora w Suścu

Jesteś tutaj: Turystyka Susiec - Wydarzenia w Gminie Susiec - Międzypowiatowy Dzień Seniora w Suścu

Międzypowiatowy Dzień Seniora w Suścu

Międzypowiatowy Dzień Seniora w Suścu

Wydarzenia w Gminie Susiec

W dniu 16 listopada 2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbył się II Międzypowiatowy Dzień Seniora. W uroczystości udział wzięły 4 Kluby Seniora z dwóch województw.

[FOTOGALERIA]

Spotkanie miało na celu integrację seniorów z okolicznych gmin Suśca, Narola, Krynic i Józefowa. Poprzez takie spotkania uzmysławiamy sobie, że nasi ojcowie i dziadkowie będący w dojrzałym wieku są osobami, nie tylko na zasłużonych emeryturach ale także czynnie działają w życiu społecznym. Cieszymy się z ich chęci do twórczej działalności. To właśnie oni swoim doświadczeniem życiowym i przywiązaniem do polskiej tradycji są znakomitymi nauczycielami dla młodych pokoleń.

Uroczystość Dnia Seniora otworzyła  Dyrektor GOK w Suścu Joanna Kowalczuk witając zaproszonych gości w osobach:

Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski, Sekretarz Miasta i Gminy Narol – Daniel Lomber, Komendant Hufca ZHP w Tomaszowie Lub. – phm. Anna Rojek, Dyrektor MOK Józefów – Beata Zaśko, Dyrektor GOK Krynice – Joanna Jamroż i pracownik GOK Narol – Grzegorz Sabal.

 

Następnie odbyła się część artystyczna  przygotowana przez 10. Drużynę Harcerzy „Traperski Krąg” w Suścu. Obecni brawami podziękowali harcerzom za uświetnienie uroczystości.

Po oficjalnej uroczystości wieczór zakończony został drobnym poczęstunkiem i tańcami.

Wydaję się, że spotkanie było znakomitą formą relaksu. Pozwoliło na poznanie  działalności innych klubów oraz wypracowanie kierunków wspólnych działań na przyszłość.

Dziękujemy Wszystkim Seniorom za uczestnictwo w spotkaniu  i wprowadzenie ogromnej dawki pozytywnej energii.

Do zobaczenia niebawem.

Wygenerowano w sekund: 0.05 | 586,174 unikalne wizyty