„Rowerem po Roztoczu” w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2017”

„Rowerem po Roztoczu” w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2017”

Prosimy o oddanie głosu na projekt pt. "Rowerem po Roztoczu"  biorący udział w konkursie na "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2017".

Link do głosowania na stronie https://www.facebook.com/events/141195906496170/permalink/141213103161117/?notif_t=like&notif_id=1505911788894547  

Idea "Rowerem po Roztoczu" to możliwość rozwoju turystyki rowerowej na dużym obszarze Roztocza. W ramach projektu opracowano ok. 70 najciekawszych tras rowerowych, wydano opisujące je przewodniki i mapy. Projekt jest wspólnym dziełem 11 gmin: Zwierzyniec, Krasnobród, Józefów, Susiec, Bełżec, Narol, Lubycza Królewska, Horyniec Zdrój i Cieszanów do których w 2017 dołączyły gmina Tomaszów Lubelski i Adamów.
Umieszczenie tras dodatkowo na portalu traseo.pl, pod linkiem https://www.traseo.pl/roweremporoztoczu,   pozwala na zapoznanie się z nimi i ściąganie śladów GPS na smartfony. Poprawi to orientację w terenie i ułatwi zwiedzanie Roztocza z jego najpiękniejszymi atrakcjami.
Wraz z Rowerowym Szlakiem Polski Wschodniej "Green Velo"  projekt stwarza szansę na rozwój turystyki, a tym samym rozwój gospodarczy regionu.

Być może przedstawione w konkursie zdjęcia innych produktów są ładniejsze, ale są one związane często z jednorazowym wydarzeniem lub  miejscem.
Głosując na "Rowerem po Roztoczu" dacie Państwo szansę na dużą promocję nie miejsca, miejscowości czy gminy , ale całego Roztocza jako rozpoznawalnej krainy.

Mamy nadzieję, że uznacie Państwo ten produkt za warty wsparcia i oddacie na niego swój głos.
Jeszcze raz prosimy o głosy i z góry dziękujemy.

Okładki tytułowe przewodnika i map.